Muchina wekucheka uswa we452cc wemhando yeindasitiri wehunyanzvi
| chinhu | 2-Sitiroko, 4-Sitiroko |
| giredhi | Maindasitiri |
| voltage | 24 V |
| kwakabva | China |
| Jiangsu | |
| simba remagetsi | Peturu/Peturu |
| zita rekambani | |
| rutsigiro rwakagadziriswa | OEM, ODM, obm, odm |
| Nzira Yekucheka | Chivara Chakatwasuka |
| Kutenderera kweInjini | Kutenderera kwe4 |
| kusuduruka kweinjini | 452cc, 608cc, 764cc |
| kumhanya mberi | 0-3.5km/awa |
| Rudzi rwemafuta | peturu ye92 octane |
| kukwirira kukuru kwekucheka | 200 mm |
| kukwirira kwekucheka kweminiti | 30MM |
| Huwandu hweSirindiri | Sirinda imwe chete |
| simba | 1200 W |
| Nguva Yekumhanya | 4 |
| Kutenderera kwenharaunda | |
| garandi | Gore rimwe |
| Kucheka upamhi | 800mm |
| Kucheka zvisaririra kukwirira | 30 - 200mm |
| Kumhanya kwekufamba | 0 - 3.5 km/awa |
| Kushanda kwemateru | 0 - 45° |
| Kukwanisa kwetangi repeturu | 15L |
| Kukwanisa kwetangi remafuta | 1.2L |
| Kureba kwakanyanya kwekudzora kure | 680m |
| Huremu hwese | 287kg |
| Saizi yechigadzirwa | 1420mm * 1320mm * 760mm |
- Kugona Kuchinjika Kwakasimba Panzvimbo Dzose: Ichishandisa dhizaini yerabha ine nzvimbo yakakura yekubata pasi uye ine kumanikidzwa kwakaderera, inogona kubata nzvimbo dzakaoma dzakadai sematope, materu akakora, matombo, uye makwenzi. Inogona kukwira materu kusvika kumadhigirii makumi mana nemashanu uye inochengetedza kufamba kwakasimba munzvimbo ine mvura kana isina kuenzana, ichidzivirira kutsvedza kana kubatwa.
- Kushanda Nekudzora Kure, Kwakachengeteka Uye Kunoshanda: Nekutsigira kudzora kure kusina waya nedaro rinosvika mamita mazana matatu, mushandi anogona kudzora muchina wacho ari kure. Izvi zvinonyanya kukodzera nzvimbo dzine njodzi kana dzakaoma kusvika dzakadai semigero yerwizi, njanji, uye nzvimbo dzinodzivirira moto musango, zvichideredza njodzi dzinoitika nemaoko.
- Injini Ine Simba, Inoshanda Nesimba: Yakashongedzerwa neinjini yepeturu yeV-twin ine simba re17KW, uye mamota maviri eservo anotyaira njanji, inokwanisa kufamba nekukurumidza kwe3-5 km/awa. Iine upamhi hwekucheka hunosvika 1000mm, unit imwe chete inogona kucheka kusvika 20,000 square metres pazuva, zvichipfuura kushanda kwemidziyo yemazuva ano yemaoko kana yemavhiri.
- Maumbirwo Akasimba, Kugadzirisa Zviri Nyore: Iine zvivakwa zvekuchengetedza zvakaita sebhara rekurovera uye mabhandi erabha anodzivirira kudzivirira kukuvara kubva pakukuvadzwa panguva yekushanda. Modhi inoshandisa mafuta inobvumira kushanda kwenguva refu pasina kuchaja nguva nenguva. Dhizaini yayo inoita kuti zvinhu zvakakosha zvakaita seinjini, mota, uye nzira zvive nyore kuongorora nekutsiva, zvichideredza mari yekugadzirisa kwenguva refu.
1.Antena Yakavakirwa mukati
2.D/R Chinja
3.Mode Sarudza Switch
4. Simba reChiedza
5. Chiedza cheMode
6. Chinonamira mufaro
7.Simba reSimba
8. Menyu/Isa Kiyi
9.Kiyi Yekubuda
10. Chinotarisisa Chiteshi
11. Kiyi Yekufambisa
12. Kiyi Yekumashure
13.Kiyi yeKiyi
14. Kucheka kweThrottle
| Muenzaniso | Upamhi hwekucheka | Kureba kweMatanda | Injini | Kure kure | Angle yekukwira | Kurema kwemuchina | Saizi yemuchina |
| 140023 | 900mm | 0-200mm | LC2P80F | 200mm | 0-35° | 220kg | 111*116*65cm |
| 140032 | 550mm | 20-180mm | LONCIN-224CC | - | 0-45° | 140kg | 86*93*58cm |
| 140033 | 800mm | 20-200mm | KOOPP195F | - | 0-45° | 350kg | 177*93*77cm |
| 140034 | 500mm | - | 500mm | 0-35° | - | 110*80*45cm |
| Muenzaniso | Upamhi hwekucheka | Kureba kweMatanda | Injini | Kure kure | Angle yekukwira | Kurema kwemuchina | Saizi yemuchina |
| 140023 | 900mm | 0-200mm | LC2P80F | 200mm | 0-35° | 220kg | 111*116*65cm |
| 140032 | 550mm | 20-180mm | LONCIN-224CC | - | 0-45° | 140kg | 86*93*58cm |
| 140033 | 800mm | 20-200mm | KOOPP195F | - | 0-45° | 350kg | 177*93*77cm |
| 140034 | 500mm | - | 500mm | 0-35° | - | 110*80*45cm |
- Mavara Anogona Kugadziriswa
- ZVIMWE ZVINOGONESESWA KUGADZIRISA
- Chassis inogadziriswa
Mubvunzo:1. Muchina uyu wekucheka uswa wakakodzera here pamateru kana makomo?
A: Hazvina kukodzera kumakomo, materu epamusoro ari pasi pe50°
Mubvunzo: 2. Ndezvipi zvingasarudzwa zvesimba zviripo?
A: 9HP uye 27HP
Mubvunzo:3. Ko muchina wekucheka matanda uri nyore kushandisa nekugadzirisa here?
A: Hongu
Mubvunzo: 4. Unogona kutsigira OEM kana kugadzirisa label yako pachako here?
A: Hongu
Mubvunzo: 5. Chii chinonzi gwarandi?
A: Gore rimwe chete
Q:6. Muchina wekucheka unorongedzwa sei uye unotumirwa sei?
A: Mubhokisi rehuni kana furemu resimbi rine bhokisi rebhokisi
Mubvunzo: 7. Muchina wekucheka matanda une zvitupa zvipi?
A;CE, EU-V
Q: 8. Inguva yekutumira inguvai?
A: Mazuva 30-40
















