Pfuti yeHantechn@21V ine simba rakaderera, isina waya, isina kupfapfaidzwa
Ruzivo rwechigadzirwa
| Vhoriyamu: | 21V |
| Simba rekupinda: | 120 W |
| Kuyerera Kwakanyanya: | 600ml/miniti |
| Pendi kapu vhoriyamu: | 1000ml |
| Mhuno: | 01.0/01.3/01.8/02.5MM |
| Kugona: | 2000mAh |
| Max Viscoslty: | 130DIN-sekonzi |
| Saizi yekatoni: | 630*290*420 |
| Zvidimbu zvekatoni: | 8 zvidimbu |
| GW: | 15KGS |








