Hantechn@ 21V isina waya yekupfapfaidza pendi Pfuti yekupfapfaidza
Ruzivo rwechigadzirwa
| Vhoriyamu: | 21V |
| Simba rekupinda: | 120 W |
| Kuyerera Kwakanyanya: | 600ml/miniti |
| Pendi kapu vhoriyamu: | 800ml |
| Mhuno: | 01.0/01.3/01.8/02.5MM |
| Kugona: | 2000mAh |
| Max Viscoslty: | 130DIN-sekonzi |
| Saizi yekatoni: | 650*255*560 |
| Zvidimbu zvekatoni: | zvidimbu gumi |
| GW: | 14KGS |








